• Yazıcı Reset yazılımı 

  Yazıcı reset yazılımı nedir?

  Yazıcı Reset yazılımı yazılım sürümünü güncelliyor  ve  yazıcı sayacını sıfırlıyor .

   

  Yazıcıyı resetlemek neden gereklidir?

  Kartuşunuz bitmişse ve yeniden doldurmaya karar verirseniz yazıcıyı reset (flaşh)etmeniz gerekir. Bununla birlikte
  , kartuşun yeniden doldurulması yazıcı üreticisi için karlı değildir, bu nedenle
  yeniden doldurulmuş kartuşun çalışmasını engelleyecek bir CRUM yongası ( kriptografik korumalı karmaşık bir  yonga) kurar.
  Yeni bir kartuş satın alabilirsiniz Ancak yazıcıyı bir kez yazılımlamak ve kartuşu sorunsuz bir şekilde yeniden doldurmak daha kârlıdır.

   

  Yazıcı reset  yazılımı ne kadar sürer?

  Yazıcının kendisinin yanıp sönmesi prosedürü uzun sürmez ve 5-10 dakika sürer.

   

  yazıcı reset yazılımından sonra yeni bir kartuş kullanabilir miyim?

  Evet, ancak cihaza yeni bir kartuş takarken kartuşu çıkarmanız veya çipi yapışkan bantla yapıştırmanız gerekir.

   

  Bir kartuşu kaç kez yeniden doldurabilirim?

  Lazer kartuş 4-5 kez doldurulabilir. Zamanla, kartuşun iç parçaları aşınır ve değiştirilmesi gerekir. Kartuşun doğru çalışması, kullanılan tonerin kalitesi ve yakıt ikmali yöntemi, kartuş doldurma sayısında önemli bir rol oynar. Yüksek kaliteli yakıt ikmali, tüm kartuş parçalarının tamamen sökülmesi ve temizlenmesi ile özel olarak donatılmış bir odada gerçekleşir.

   

  Yeniden doldurulmuş kartuş ne kadar sürer?

  Her kartuşun kendi yazdırma kaynağı vardır (sayfa sayısı). Örneğin: HP Q2612A kartuş verimi 2.000 sayfadır. Üretici, bu kaynağın sayfanın% 5 kapsamı için tasarlandığını buldu. Bu az miktarda belgenin doldurulmasıdır. Uygulamada, sayfadaki metin sırasıyla% 5'ten fazladır, kartuş üretici tarafından bildirilen daha küçük bir miktar için yeterlidir.

  Sonuç olarak, kartuşun ömrü, yazdırdığınız kağıda ve kağıda ne kadar dolgun olduğuna bağlıdır. Yeni ünite bir başlangıç ​​kartuşu ile satılmaktadır. Kaynağı yaklaşık% 30-40'tır ve yazıcının çalışabilirliğini göstermesi amaçlanmıştır.
   

  Yazıcı reset yazılımı garantisi nedir?

  Kullandığımız tüm bellenim her cihaz için ayrı ayrı hazırlanır ve zorunlu doğrulama. Yazıcı ürün yazılımının makinenin performansını etkilemeyeceğini garanti ediyoruz.

  Çip nedir ve neden gereklidir? 

  Çip  , yazıcının çalışması için gerekli bir dizi bilgiyi saklayan bir bellek mikro devresidir. Örneğin: üretici, kartuş tipi, üretim tarihi ve saati, etkinleştirme tarihi, harcanan toner miktarı yani kontör, vb. Formlarında, cipsler ince bir plakaya benzer.

  BU İŞİ BİLENE  YAPTIRIN YAZICINIZI YAKMAYIN    0531 632 47 47

 • YAZICI YAZILIM NE DEMEK NEDEN İHTİYAÇ VAR

  Neden yazılımına ihtiyacım var

  Samsung ve Xerox gibi markaların birçok modern yazıcı modelinin üretici tarafından belirli sayıda sayfa için programlandığı ve daha sonra yazıcının kilitlendiği bir sır değildir. Bu koruma bugün şirketler tarafından birçok yazıcı modeline kurulur ve kullanım ömrü dolmuş bir kartuşu yeniden doldurma olasılığını ortadan kaldırmayı amaçlamaktadır, yazdırdığı için, kullanıcı yeni bir kartuş, sonra bir başkası, sonra bir başkası vb. yazıcı. Bu durumda, yazıcı kilitli olduğundan kartuşun yeniden doldurulması tüketici için bir çözüm değildir. Bununla birlikte, bu durumun üstesinden gelmek için bir çözüm var - sadece yazıcıyı yeniden programlamanız, engellemeye karşı korumayı kaldırmanız ve Internet üzerinden daha fazla güncelleme yapmanız gerekir. Bu, başlangıç ​​kartuşunu satın aldığınızda yazıcıyla birlikte birçok kez doldurmanıza ve yeni kartuş satın alımında önemli ölçüde tasarruf etmenize olanak tanır. Bu tür bir manipülasyon sadece bir kez yapılır.0531 632 47 47

 • Yazıcı reset nedir ve neden yazıcı reset yapmak gerek

  Yazıcı reset nedir ve neden yazıcı resetleme?

  Yazıcı resetleme, yazıcınızda doldurma kartuş kullanılabilmesi için yazıcınızın ürün yazılımının yeniden programlanmasıdır. Şu anda yalnızca Samsung ve Xerox'un yeni sürüm yazıcıları için yeniden programlama yapılabildiğini unutmayın.

  Bu işlemin yapılmasındaki temel amaç; sizin ve bizim gibi sıradan kullanıcıların yeni kartuş satın alma gereksiniminden tasarruf etmelerini sağlamaktır. Resetleme işlemi sayesinde, yazıcı için yeni kartuş satın alma gereksinimi ortadan kalkar ve yazıcınızda rahatlıkla doldurma kartuş kullanabilirsiniz. Daha önce ürün yazılımı değiştirmeye ihtiyaç yoktu (doldurma kartuşlar sorunsuzca her türlü lazer yazıcıda çalışıyordu) ancak bazı firmaların ürettikleri yeni yazıcılarda farklı bir teknolojiyi benimsemeleri nedeniyle artık  ciddi bir problem haline geldi. Önceden yazıcıda kullanılmış bir kartuş kullanıyor olsanız dahi, onu tekrar doldurmak, çipi değiştirip toneri doldurmak gibi basit bir işlemden ibaretti. Daha sonra doldurma kartuşu yazıcıya takıp sorunsuzca yazdırma işleminize devam edebiliyordunuz. Şimdi ise orijinal çipler daha karmaşık yöntemlerle kodlanmaya başlandı  ve piyasaya sürülen orijinal olmayan sarf malzemeleri sorunlu çıkmaya başladı.

  Bu durum  bazı роfesyonellerde yazıcının ürün yazılımını, doldurma kartuşların kullanılmasına izin verecek şekilde yeniden programlama  fikrini doğurdu. Bir başka deyişle ürün yazılımımız sayesinde, yazıcınız sürekli test modunda çalıştığını düşünecektir. Böylelikle, yazıcı her açılışında sanki kullanım ömrü yeni başlamış gibi işlev gösterecektir. Teknik ayrıntılara geçmeden önce yazıcınızı resetlemeniz halinde, doldurma kartuş kullanabileceğinizin altını tekrar çizmek isteriz.

  Öyleyse tek yapmanız gereken, yazıcınızı yeni kartuş almadan yazabilecek hale getirmektir.

  1.  Kullanılmış toner kartuşunuzu doldurun.

  2. Eğer varsa kartuştaki çipi çıkartın.

  3. Bizden ürün yazılımı satın alın.

  4. Kartuşu yazıcıya takın.

  5. Yazıcıyı bilgisayara bağlayın.

  6. Ürün yazılımını çalıştırın.

  Hepsi bu kadar; artık sorunsuzca çıktı almanın keyfini yaşayın ve arkadaşlarınıza bizden bahsetmeyi unutmayın.

X