Xerox WC-3025BI  reset yazılım

Fiyat
:
70 TL
Ürün kodu
:
WC-3025BI, WC-3025V_

Bu yazılım yazıcınızın çipini devre dışı bırakarak sürekli toner dolu göstermektedir.

- Yazılım yüklendiğinde yazıcınıza demo toner dışında toner almışsanız çipini çıkartmalı veya üzerine bant çekmeklisiniz.

- İl dışına siparişleriniz için lütfen telefon ile irtibata geçin.

- Üretici bundan sonra seri numarasına ve crum göre yazılım çıkartacağını açıkladığından bu cihazlara yazılım atılması için cihazın seri numarasını ve crum numarası tarafımıza göndermeniz gerekiyor.

- Yazılım ödeme işlemi bittikten 5 dakika sonra hazır olacaktır.-İsteyen müşterilere

uzaktan destek verilir

https://anydesk.com/tr

0531 632 47 47

Xerox WC-3025BI reset yazılım

Rapor Yazdırma Xerox WC-3025BI 

Bir Yapılandırma Raporu yazdırmak için : [I] düğmesine basın: {Inf. sayfalar} 'ı tıklayın [bulmak] için [Aşağı] düğmesine basın: {Yapılandırma} yazıcının soracağı [Tamam]' a tıklayın: {Yazdır?} 'ı [Tamam]' a tıklayın. Yazılım sürümünü ve yazıcının seri numarasını gösteren bir yapılandırma raporu yazdırılacaktır. 

MFP kilitliyse ve yazıcı menüsünden rapor yazdırmak istemiyorsa, servis menüsünden yazdırmak mümkündür. Servis menüsüne girmek için! Çok hızlı, tutarlı! düğmelere basın: [sol ok (menü)] - [sağ ok (geri)] - [yukarı ok (YUKARI)] - [aşağı ok (AŞAĞI)] - [Tamam] - [DURDUR (iptal düğmesi, kırmızı düğme) - [ sol ok (menü)] bu kombinasyondan sonra, yazıcı servis menüsüne girer ve ardından [Yukarı] veya [Aşağı] düğmesine basmanız gerekir - bul: {Rapor} [Tamam] 'a tıklayın - bul: {Yapılandırma} - [Tamam]' a tıklayın - yazıcı soruyor: {Yazdır?} - {Evet} [Tamam] 'ı tıklayın. Yazılım sürümünü ve yazıcının seri numarasını gösteren bir yapılandırma raporu yazdırılacaktır.

Sarf Malzemeleri Bilgisi raporunu yazdırmak için: [I] düğmesine basın : {Inf. sayfaları} bulmak için [Tamam] - [Aşağı] düğmesine basın: {Exp. media} seçeneğini tıklatıp yazıcı şunu sorar: {Yazdır?} [Tamam] düğmesini tıklatın. CRUM numarasını ve yazıcının seri numarasını gösteren bir sarf malzemeleri raporu yazdırılacaktır.

MFP kilitliyse ve yazıcı menüsünden rapor yazdırmak istemiyorsa, servis menüsünden yazdırmak mümkündür. Servis menüsüne girmek için! Çok hızlı, tutarlı! düğmelere basın: [sol ok (menü)] - [sağ ok (geri)] - [yukarı ok (YUKARI)] - [aşağı ok (AŞAĞI)] - [Tamam] - [DURDUR (iptal düğmesi, kırmızı düğme] - [ sol ok (menü)] bu kombinasyondan sonra, yazıcı servis menüsüne girer ve ardından [Yukarı] veya [Aşağı] düğmesine basmanız gerekir - bul: {Rapor} [Tamam] 'a tıklayın - bul: {Sarf malzemeleri bilgisi} - [Tamam]' a tıklayın - yazıcı şunu soracaktır: {Yazdır?} - {Evet} [Tamam] 'ı tıklayın CRUM numarası ve yazıcının seri numarası ile bir yapılandırma raporu yazdırılacaktır.

Xerox WC-3025BI servis moda alarak yazılım yükleme


  • Bunu yapmak için, yazıcı kapalı yazıcıda, sarı tuş  " Tümünü Sil " düğmesini basılı tutun 
  • Güç düğmesini açın. Güç düğmesini, ardından sarı renkli " Tümünü Temizle " düğmesini bırakın Sarı “ Tümünü Temizle ” düğmesine tekrar basın 
  • servis moduna başarılı bir giriş yapıldıktan sonra, yazıcı ekranında wait image yazılacaktır 
  • ilk first yazan yüklenecek  bittiğinde yazıcı yeniden açılır  kendi kendine
  • MENÜ-GERİ-YUKARI-AŞAĞI-OK-DUR (KIRMIZI) -MENU, ardından menü öğeleri -> -
  • DATA SETUP - F / W -AÇIK. YAPIN 
  • FİX SERİNOLU DOSYAYI YUKLEYİN
  •  
X